اطلاعیه مهم!!!!!

با سپاس و قدردانی از تمامی پژوهشگران محترم و سروران گرامی به جهت همراهی و مشارکت در چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات که هر ساله با استقبال بی نظیر خود از این رویداد علمی، ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر آن یاری می نمایند، در اینجا لازم می دانیم جهت شفاف سازی برخی پرسش ها و سوالاتی که ممکن است برای نویسندگان پیش آید، توضیحات مختصری را ارائه نماییم:

      1. نتایج نهایی داوری مقالات چهارمین دوره کنفرانس اعلام شده است و نویسندگان فقط تا تاریخ 10مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام حضوری یا غیرحضوری اقدام نمایند، در صورت عدم پرداخت هزینه کنفرانس، مقاله از پنل کاربری حذف خواهد شد.

***توجه1: تهیه و ارسال فرمت ارائه سخنرانی و پوستر فقط برای شرکت کنندگان حضوری الزامیست و برای شرکت کنندگان غیرحضوری ضروری نیست و کاملا اختیاریست.

***توجه2: گواهینامه های صادر شده برای شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری از نظر محتوا کاملا یکسان می باشند.

***توجه3: بسته کنفرانس برای شرکت کنندگان غیرحضوری 15 روزکاری پس از برگزاری کنفرانس به آدرس پستی آنان ارسال می گردد. لذا خواهشمند است نسبت به اصلاح آدرس پستی صحیح اقدام نمایید. بازگشت بسته پستی و ارسال مجدد آن شامل هزینه خواهد بود.

***توجه4: فیلم برگزاری این دوره از کنفرانس بصورت آنلاین در صفحه اینستاگرام "موسسه عالی علوم و فناوری خوارزمی" به نشانی https://instagram.com/ikharazmi برای عموم نمایش داده می شود.

       2. چهارمین دوره کنفرانس بصورت حضوری در دانشگاه شیراز برگزار می گردد و با پژوهشگرانی که بصورت حضوری ثبت نام نموده اند تماس تلفنی گرفته شده و هماهنگی های لازم صورت پذیرفته است. کنفرانس طبق برنامه زمانبندی اجرا خواهد شد.

       3. همانگونه که اعلام شده بود، دبیرخانه اجرایی همایش تعداد 15 مقاله برتر (حضوری و غیرحضوری) این دوره از کنفرانس را در 3 نشریه بین المللی و معتبر بصورت رایگان چاپ خواهد کرد. لیست و مشخصات کامل نشریات در وب سایت کنفرانس درج گردیده است. لذا پس از برگزاری رویداد و مشخص شدن 15 مقاله برتر، با نویسندگان تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم جهت چاپ رایگان در این ژورنال ها صورت می پذیرد.

       4.لیست ژورنال هایی که تمام مقالات پذیرش شده (پوستر و سخنرانی) می توانند در آن پذیرش و چاپ شوند، پس از برگزاری کنفرانس از طریق همین سایت به نویسندگان اعلام خواهد شد.

باتشکر

دبیرخانه چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات